Шановні батьки! Якщо Ви зацікавлені в тому, щоб Ваша дитина отримала якісні знання з англійської мови, чекаємо Вас на співбесіді.

Щороку на початку червня ми проводимо співбесіди з дітьми для вступу на наш початковий курс. Ми запрошуємо на навчання на дитячому відділенні школярів, які будуть навчатися у 6-7 класах загальноосвітньої школи. Записувати на співбесіди ми починаємо з квітня місяця.

Дні набору в 2021 році — 2, 3, 4, 5 червня.

Додаткові дні набору в 2021 році — 30 та 31 серпня.

Початок занять: вересень 2021 рік.

Запис на співбесіду здійснюється:

 • у квітні і травні 2021 року;
 • з 10:00 – 13:00 / 14:00 – 16: 30 — понеділок і середа;
 • з 14:00 – 17: 30 — вівторок, четвер, п’ятниця;
 • а також 10:00 – 16:00 — субота,
 • за номерами 067 460 66 33 та 050 345 15 65.

На співбесіді з собою необхідно мати свідоцтво про народження. При знайомстві викладач буде цікавитися знаннями дитини з граматики рідної мови (російська / українська): частини мови, члени речення.

Діти (які переходять в 6-7 класи) зможуть познайомитися з викладачами, поставити свої запитання, розповісти про свої інтереси, показати знання рідної мови (російської або української – на вибір дитини).

Не потрібно готуватися окремо до співбесіди з англійської! Ми зможемо запропонувати групи відповідного рівня і тим, хто вперше знайомиться з мовою, і відмінникам шкіл з поглибленим вивченням англійської.

Заняття розпочинаються з лекції і батьківських зборів у вересні.

На дитячих підготовчому і Першому курсах заняття проводяться:

щосуботи — практичні заняття (1 година 30 хв)

щонеділі — лекції (1 година 30 хв)

Навчальний процес передбачає:

 • докладне пояснення нового матеріалу на лекційному занятті;
 • самостійне виконання усних і письмових домашніх завдань з використанням підручників та інтерактивної навчальної платформи;
 • відпрацювання, закріплення і перевірку вивченого матеріалу на практичному занятті;
 • безкоштовну консультацію викладача по складним моментам програми;
 • тестову перевірку кожної вивченої теми (раз на 4-5 тижнів);
 • іспит в кінці кожного курсу.

При успішному виконанні всіх домашніх завдань, поточних та підсумкових тестів студент переводиться на наступний курс без усного екзамену. Після вивчення всієї програми студенти отримують сертифікати про закінчення нашої школи.

Отже, система навчання близька до системи ВНЗ. Це дає можливість нашим випускникам успішно скласти випускні екзамени і тести в загальноосвітній школі та легко адаптуватися в ВНЗ.

На початковому етапі наймолодшим нашим студентам потрібна допомога батьків в організації часу для щоденної самостійної підготовки. При постійній взаємодії учня, батьків і викладача результативність навчання значно зростає.

Оплата здійснюється щомісячно. Ціна залежить від кількості лекційних і практичних занять в місяці. Орієнтовна вартість 1 місяця — 800-1000 грн.

Сподіваємося, Вашим дітям і Вам буде легко освоїтися в нашій школі, а вивчення англійської мови буде максимально успішним!