Шановні батьки! Якщо Ви зацікавлені в тому, щоб Ваша дитина отримала якісні знання з англійської мови, чекаємо Вас на співбесіді.

Щороку на початку червня або наприкінці серпня ми проводимо співбесіди з дітьми для вступу на наш початковий курс (підготовче відділення). Ми запрошуємо на онлайн-навчання на дитячому відділенні школярів, які будуть навчатися у 6-7 класах загальноосвітньої школи.

Дні набору онлайн у 2022 році — 28, 29, 30, 31 серпня.

Початок занять: 4 вересня 2022 року.

Запис на співбесіду здійснюється за номерами:

0503451565

0672517315

Особливості співбесіди та організаційні моменти:

 • За день до Вашого дня співбесіди Ви отримаєте повідомлення у Viber (перевіряйте «запити») на номер одного з батьків, який Ви нам надали.
 • У цьому повідомленні буде посилання на онлайн-тест з граматики рідної мови (частини мови, чим виступають у реченні, тощо). Цей тест обов’язково потрібно пройти Вашій дитині в цей день або до початку її співбесіди. Для того, щоб пройти тест, Ви повинні мати електронну пошту Gmail. Рекомендуємо Вам не користуватись інтернетом чи іншими ресурсами для заповнення тесту. Дійсний результат все одно проявить себе під час навчання.
 • За день до початку співбесід на нашому сайті у цьому розділі з’явиться посилання на розклад (шукайте нижче на цій сторінці). Ви переходите за посиланням, шукаєте свою дату співбесіди, прізвище та ім’я дитини. Після чого Ви дізнаєтесь ім’я викладача, час Zoom-зустрічі та отримуєте посилання на неї.
 • На онлайн-зустрічі будуть присутні викладач та п’ять абітурієнтів. Діти зможуть познайомитися з викладачами, поставити свої запитання, розповісти про свої інтереси. Окрім невимушеної бесіди, викладач буде цікавитися знаннями дітей з англійської мови. Не хвилюйтесь! Вам не потрібно окремо готуватись до тесту з англійської. Ця інформація потрібна лише для формування груп, де знання дітей будуть приблизно одного рівня, для їх подальшого комфортного навчання. Ми зможемо запропонувати групи відповідного рівня і тим, хто вперше знайомиться з мовою, і відмінникам шкіл з поглибленим вивченням англійської.
 • Після закінчення всіх співбесід у цьому розділі сайту 2 вересня 2022 року будуть опубліковані списки зарахованих, груп та інструкція до подальших дій. Шукайте посилання нижче.

Надалі на слова, виділенні блакитним кольором, можна натиснути та перейти за посиланням.

Розклад співбесід.

Списки зарахованих, груп та інструкція до подальших дій.

Публічна оферта.

Заняття розпочинаються з онлайн-лекції (доступ до неї протягом тижня) 4 вересня 2022 року.

На дитячих підготовчому та першому курсах онлайн-заняття проводяться:

 • щосуботи — практичні заняття (тривалість 1 година 30 хвилин),
 • щонеділі — надається доступ до онлайн-лекції (тривалість онлайн-лекції може бути різна: приблизно від 40 хвилин до півтори години).

Навчальний процес передбачає:

 • докладне пояснення нового матеріалу на лекційному занятті;
 • самостійне виконання усних і письмових домашніх завдань з використанням підручників та інтерактивної навчальної платформи;
 • відпрацювання, закріплення та перевірку вивченого матеріалу на практичному занятті;
 • безкоштовну консультацію викладача по складним моментам програми;
 • тестову перевірку кожної вивченої теми (раз на 4-5 тижнів);
 • екзамен в кінці кожного курсу.

 

При успішному виконанні всіх домашніх завдань, поточних та підсумкових тестів студент переходить на наступний курс без усного екзамену. Після вивчення всієї програми студенти отримують сертифікати про закінчення нашої школи.

Отже, система навчання близька до системи ВНЗ. Це дає можливість нашим випускникам успішно скласти випускні екзамени та тести в загальноосвітній школі та легко адаптуватися у ВНЗ.

На початковому етапі наймолодшим нашим студентам потрібна допомога батьків в організації часу для щоденної самостійної підготовки. При постійній взаємодії учня, батьків і викладача результативність навчання значно зростає.

Оплата здійснюється щомісячно. Ціна залежить від кількості лекційних і практичних занять умісяці. Орієнтовна вартість одного місяця — 900-1200 грн.

Сподіваємося, Вашим дітям і Вам буде легко адаптуватись у нашій школі, а вивчення англійської мови буде максимально успішним!